Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | LTK JUNIOR OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vajanského 28, 03101, Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Ivan Krajčí | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0903802294, | |||
Kontakt e-mail: | liptovskytenisovyklublm@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Becková Janka | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Boyko Viktoriia | 28.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
5 | Dedíková Nela | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | |||||
6 | Dzurillová Barbora | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
7 | Franeková Tamara | 04.07. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
8 | Futášová Zara | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
9 | Hajdučková Stella | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
10 | Hamranová Nela | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | |||||
11 | Chylová Lucia | 28.07. 2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
12 | Janáková Zoe | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
13 | Kabátová Tamara | 08.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
14 | Kaľavská Ema | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
15 | Luciaková Nina | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
16 | Lukáčiková Lea | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
17 | Lyžičiarová Radoslava | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
18 | Madliaková Lenka | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | |||||
19 | Machavová Mia | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
20 | Malegová Lenka | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Ňačiková Michaela | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
22 | Novotná Nikol | 28.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
23 | Pajtášová Sára | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
24 | Palaštová Simona | 03.07. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
25 | Pučanová Liliana | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
26 | Ščibranová Adela | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
27 | Sliacka Nela | 10.07. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | |||||
28 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
29 | Tarasovičová Tamara | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
30 | Tomášová Lea Olívia | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
31 | Ukropová Nina | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
32 | Varga Christina | 26.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
33 | Vargová Vanesa | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
34 | Vasiľová Dorothy | 21.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
35 | Weissová Simona | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
36 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lübecková Tereza | 14.07. 2024 08:30 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |