Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA JUNIOR CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Búřil Matej (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Husárová Janette (C) | |||
Termín od: | 23.08.2024 | Termín do: | 25.08.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 22.08.2024 10:00 | V mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 22.08.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
2 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | ||||
3 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 | |||
4 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
5 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | |||
6 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
7 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
8 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
9 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | |||
10 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | |||
11 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | 38 | |||
12 | Miko Marco | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 111 | 211 | |||
13 | USP | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | 111 | |||
14 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | 89 | |||
15 | USP | Šiška Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | ||
16 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
17 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | |||
18 | USP | Vavřinek Hugo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 143 | 97 | ||
19 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | |||
20 | USP | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | 72 | ||
21 | USP | Závodský Karol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 164 | 94 | ||
22 | Turza Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 215 | 141 | |||
23 | Piško Gregor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TŠ Advantage Bratislava | 239 | 297 | |||
24 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
25 | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 235 | ||||
26 | Čambálik Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | |||||
27 | Martišek Pavol | 31.10.2026 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 211 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Hamar Paris | 24. 07. 2024 21:57 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | 49 | |||
2 | Hvorecký Maxim | 07. 08. 2024 19:16 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
3 | Juríček Jáchym | 20. 08. 2024 19:54 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | |||
4 | Klement Xavier | 18. 08. 2024 13:17 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | |||
5 | Kolárik Igor | 15. 08. 2024 17:57 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
6 | Koppan David | 13. 08. 2024 15:23 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 156 | ||||
7 | Kováčik Šimon | 06. 08. 2024 09:34 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
8 | Kožuch Jakub | 09. 08. 2024 17:05 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
9 | Kráľ Jakub | 13. 08. 2024 17:06 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 297 | ||||
10 | Kubiš Alexander | 16. 08. 2024 12:32 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | |||
11 | Mészáros Patrik | 17. 08. 2024 08:30 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | |||
12 | Ondrej Maximilián | 20. 08. 2024 21:33 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | |||
13 | Polách Jaroslav | 13. 08. 2024 13:21 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | 46 | |||
14 | Soboňa Andrej | 18. 08. 2024 23:11 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | |||
15 | Varga Tadeáš | 19. 08. 2024 14:43 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | |||
16 | Zalka Roland | 20. 08. 2024 07:22 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | 62 |