Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640/1 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | USP | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||
2 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 | |||
3 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
4 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | |||
5 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | |||
6 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | |||
7 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | 16 | |||
8 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
9 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
10 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | |||
11 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | 38 | |||
12 | Kubáň Leo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | 80 | |||
13 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | |||
14 | USP | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | 36 | ||
15 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
16 | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | 27 | |||
17 | Šiška Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | |||
18 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
19 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | |||
20 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | |||
21 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | |||
22 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | 62 | |||
23 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 156 | ||||
24 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
25 | Martišek Pavol | 31.10.2026 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 211 | ||||
26 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 127 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Drgoňa Tomáš | 21. 07. 2024 15:03 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | 137 | ||||
2 | Suchánek Adam | 20. 08. 2024 14:50 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
3 | Svitek Samuel | 03. 08. 2024 23:08 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | 104 | |||
4 | Varga Martin | 19. 08. 2024 19:44 | 2010 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
5 | Varga Tadeáš | 20. 08. 2024 16:40 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 |