Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640/1 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
2 | Daniš Július | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | 27 | ||||
3 | Henčl Matthew | 01.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | |||||
4 | Husovský Jakub | 07.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | ||||
5 | Klement Xavier | 15.07. 2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | ||||
6 | Kolárik Igor | 09.07. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
7 | Koppan David | 08.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 156 | |||||
8 | Krajčo Lukáš | 01.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 127 | |||||
9 | Krištofovič Lukáš | 02.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | ||||
10 | Kubáň Leo | 30.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | 80 | ||||
11 | Kubiš Alexander | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | ||||
12 | Kurhajec Marián | 31.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | ||||
13 | Malinka Igor | 29.07. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | 16 | ||||
14 | Mamedgulyyev Azat | 03.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | ||||
15 | Martišek Pavol | 13.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 211 | |||||
16 | Mészáros Patrik | 08.07. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | ||||
17 | Ondrej Maximilián | 08.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | ||||
18 | Šalgovič Ľudovít | 11.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | ||||
19 | Šiška Martin | 01.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | ||||
20 | Štofan Dominik | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | ||||
21 | Suchánek Adam | 29.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | ||||
22 | Varga Martin | 22.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
23 | Varga Tadeáš | 01.07. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | ||||
24 | Vylám Sebastián | 19.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||||
25 | Zalka Roland | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | 62 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Drgoňa Tomáš | 21.07. 2024 15:03 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | ||||||
2 | Svitek Samuel | 03.08. 2024 23:08 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 |