Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.07.2024 | Termín do: | 31.07.2024 | |
Kontakt: | Jakub Lehet | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918041043, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 28.07.2024 10:00 | Nábrežná 5 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 28.07.2024 10:00 | Nábrežná 5 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 03.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Dorko Ján | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | |||||
3 | Dorko Samuel | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
4 | Hradický Tomáš | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | |||||
5 | Kalanin Emanuel | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | ||||||
6 | Kimak Maximilian | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | |||||
7 | Kovalčík Matej | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 200 | |||||
8 | Krištofovič Lukáš | 02.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
9 | Lazorčák Matúš | 28.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 118 | |||||
10 | Mihók Kristián | 12.07. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | |||||
11 | Mišík Samuel | 08.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | |||||
12 | Naď Samuel | 06.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | |||||
13 | Pastor Šimon | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | ||||||
14 | Paulík Šimon | 14.06. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
15 | Pavličko Michal | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||||
16 | Semančík Šimon | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 172 | |||||
17 | Štrba Filip Jan | 05.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | |||||
18 | Töviš Boris | 04.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Zengevald Matej | 06.07. 2024 21:40 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 |