Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090036 - MŠO Štúrovo | |||
Názov turnaja: | MŠO CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 5, Štúrovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Babindai Patrik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Babindai | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908797653, | |||
Kontakt e-mail: | p.babindai@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:05 | v mieste konania |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
2 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | ||||
3 | Skřivanová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
4 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
5 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
6 | Jablonická Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 122 | ||||
7 | Tajtáková Izabela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | ||||
8 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
9 | Szekérová Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | ||||
10 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | ||||
11 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
12 | Balážová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
13 | NVK | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||
14 | NVK | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||
15 | USP | Pál Jázmin | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠO Štúrovo | 257 | |||
16 | USP | Uher Amélia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠO Štúrovo |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Turčányová Miroslava | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
2 | Turčányová Alexandra | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
3 | Chlumsky Natalia | 19. 06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | |||||
4 | Dolák Karin | 10. 07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | |||||
5 | Hamranová Nela | 03. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | ||||||
6 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Hlubíková Hana | 06. 06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Böhmová Olívia | 21. 07. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | ||||||
2 | Böhmová Sofia | 21. 07. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Česalová Ivana | 23. 07. 2024 17:48 | 2010 | S-d | TK Ratufa Levice | |||||
2 | Forgáčová Nela | 23. 07. 2024 08:48 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
3 | Horváthová Mária | 23. 07. 2024 19:29 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | ||||
4 | Jánošíková Diana | 23. 07. 2024 19:45 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
5 | Kabátová Tamara | 10. 06. 2024 21:05 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | |||||
6 | Remenárová Liana | 15. 07. 2024 09:33 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | ||||
7 | Šimová Anabela | 20. 07. 2024 13:16 | 2013 | M-d | TK Žilina | |||||
8 | Šramková Mia | 22. 07. 2024 09:43 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
9 | Štefanovičová Nela | 17. 07. 2024 22:12 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | ||||
10 | Valičeková Viktória | 20. 07. 2024 10:24 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 |