Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Balážová Ema | 18.06. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | |||||
2 | Blašková Nikola | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
3 | Černá Ema | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
4 | Černáková Hana | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||||
5 | Dedíková Nela | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
6 | Diková Kristína | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | Gáliková Anetka | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
9 | Hajdučková Stella | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
10 | Halecká Ema | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
11 | Haramiová Klára | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 257 | |||||
12 | Hlubíková Hana | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
13 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
14 | Horváthová Mária | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
15 | Hricová Lucia | 25.07. 2024 | 2011 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 257 | |||||
16 | Chamillová Karolína | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
17 | Chrenková Eliška | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
18 | Jánošíková Diana | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
19 | Janotková Valéria | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
20 | Jeric Hana Tereza | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
21 | Juričkovičová Nina | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
22 | Kadlečíková Diana | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
23 | Kapráliková Laura | 16.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
24 | Košťálová Viktória | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
25 | Laššová Gréta | 14.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
26 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
27 | Lyžičiarová Radoslava | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | ||||||
28 | Markošová Tereza | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
29 | Michalková Alžbeta | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
30 | Oťapková Adriana | 11.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
31 | Palečková Sofia | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
32 | Ricotti Stella | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 231 | |||||
33 | Rišková Amélia | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
34 | Slobodníková Terézia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||||
35 | Šramková Mia | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
36 | Takáčová Nina | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
37 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
38 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
39 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
40 | Valičeková Viktória | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
41 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
42 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Drgon Emily | 20.07. 2024 11:07 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
2 | Shenová Isabella | 23.06. 2024 05:40 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 |