Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stevič Kristián (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 15.07.2024 | Termín do: | 17.07.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Blašková Nikola | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
3 | Bolebruchová Emma | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
4 | Čaplovičová Nina | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
5 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
6 | Cvíčelová Sofia | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
7 | Erbanová Nina | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
8 | Ferková Vanesa | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
9 | Forgáčová Nela | 18.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
10 | Gajdošechová Karin Júlia | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
11 | Gáliková Anetka | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
12 | Gašparíková Sofia | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
13 | Górna Adela | 01.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
14 | Haríková Ema | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
15 | Havrlentová Tamara | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
16 | Hlubíková Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
17 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
18 | Holienková Amia | 26.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
19 | Chrenková Eliška | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
20 | Jamrichová Zuzana | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | |||||
21 | Janáková Zoe | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
22 | Jánošíková Diana | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
23 | Jeric Hana Tereza | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
24 | Kadlečíková Diana | 21.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
25 | Kapráliková Laura | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
26 | Kebísková Eliška | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
27 | Košťálová Viktória | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
28 | Kukosová Alžbeta | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | ||||||
29 | Kutejová Klára | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
30 | Laššová Gréta | 23.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
31 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
32 | Marcišová Veronika | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | ||||||
33 | Michaláková Tamara | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
34 | Moussa Aaliyah | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
35 | Munk Melisa | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
36 | Remenárová Liana | 31.05. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | |||||
37 | Rišková Amélia | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
38 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
39 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
40 | Skládalová Sofia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
41 | Šramková Mia | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
42 | Štefanovičová Nela | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
43 | Szekérová Viktória | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | |||||
44 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
45 | Tarasovičová Tamara | 17.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
46 | Úradniková Natália | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
47 | Urbanová Adela | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
48 | Vajayová Viktória | 22.06. 2024 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 168 | |||||
49 | Valentová Lea | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
50 | Vargová Vanesa | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
51 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hrajnohová Michaela Halina | 05.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
2 | Holecová Chiara | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
3 | Szimandel Laura | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 89 | |||||
4 | Heinová Emma | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Böhmová Emma | 04.07. 2024 10:20 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
2 | Diková Kristína | 01.07. 2024 10:23 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
3 | Erdélyi Olívia | 04.07. 2024 10:20 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
4 | Gažová Anabela | 06.07. 2024 18:38 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
5 | Holkovičová Karolína | 01.06. 2024 11:11 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
6 | Houdek Vera | 28.06. 2024 21:12 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | |||||
7 | Janotková Valéria | 04.07. 2024 22:56 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
8 | Juričkovičová Nina | 18.06. 2024 06:55 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
9 | Kabátová Tamara | 19.06. 2024 09:43 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
10 | Markošová Tereza | 24.06. 2024 14:29 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
11 | Raymonds Emily Oluchi | 01.07. 2024 20:08 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
12 | Slobodníková Terézia | 02.07. 2024 17:40 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||||
13 | Ukropová Nina | 02.07. 2024 18:39 | 2012 | M-d | TK Žilina |