Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | MEPOS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Progres Prešov, Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
!! POZOR ZMENA !! Turnaj sa z technických príčin uskutoční na dvorcoch TK Progres Prešov, Nábrežná 5.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
2 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
3 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | ||||
4 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 89 | ||||
5 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
6 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
7 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 271 | ||||
8 | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | 271 | ||||
9 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
10 | Lazorčák Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
11 | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
12 | Ščavnický Ján | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK GSM Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kolodžej Filip | 23. 07. 2024 00:07 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | ||||
2 | Luhový Ivan | 08. 07. 2024 19:12 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
3 | Nemjo Filip | 22. 07. 2024 07:25 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
4 | Regec Marko | 23. 07. 2024 15:34 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
5 | Suchánek Adam | 29. 06. 2024 12:54 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Zeman Michal | 18. 07. 2024 10:43 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |