Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | SPU CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 20.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
2 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | ||||
3 | Stehlík Andrej | 31.10.2025 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 18 | ||||
4 | Gottwald Lukáš | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | ||||
5 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | 30 | |||
6 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | 38 | |||
7 | Škrla Michal | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 49 | ||||
8 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | 111 | |||
9 | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
10 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 84 | 14 | |||
11 | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | ||||
12 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 159 | ||||
13 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 | 73 | |||
14 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | 69 | |||
15 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | 103 | |||
16 | Zima Marian | 31.10.2025 | 1974 | SM 50 | Tenisový klub Dúbravka BA | 511 | ||||
17 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 511 | 67 | |||
18 | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | 156 | |||
19 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 511 | ||||
20 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
21 | Sze Leroy | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
22 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 111 | ||||
23 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
24 | Nováček Peter | 31.10.2025 | 1996 | M | TK Pro Set Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bobošík Martin | 13. 08. 2024 13:07 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 115 | ||||
2 | Bognár Simon | 12. 08. 2024 17:56 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | 40 | |||
3 | Czinege Richard | 13. 08. 2024 12:10 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | 60 | |||
4 | Gula Pavel | 14. 08. 2024 13:18 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
5 | Guzoň Samuel | 14. 08. 2024 20:43 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 216 | 15 | |||
6 | Horný Maroš | 12. 08. 2024 08:53 | 1988 | SM 35 | TK Tlmače | 123 | ||||
7 | Hudec Michal | 12. 08. 2024 13:22 | 1987 | SM 35 | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Chovanec Jakub | 14. 08. 2024 18:08 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 159 | 42 | |||
9 | Jinho Pak | 03. 08. 2024 14:05 | 1988 | SM 35 | TC DRACI Matúškovo | |||||
10 | Keľo Pavel | 14. 08. 2024 09:38 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | ||||
11 | Kovář Samuel | 11. 08. 2024 09:32 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 511 | ||||
12 | Kravec Vladimír | 07. 08. 2024 08:26 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | ||||
13 | Kvapilík David | 13. 08. 2024 22:31 | 2001 | M | TC TALENT Bratislava | 511 | ||||
14 | Lomjanský Samuel | 04. 08. 2024 15:29 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
15 | Maksimyuk Maxim | 11. 07. 2024 14:09 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | ||||
16 | Martsinkevich Artur | 02. 08. 2024 21:49 | 2001 | M | TK Ružomberok | |||||
17 | Matušík Lukáš | 14. 08. 2024 14:16 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 95 | ||||
18 | Medveď Jakub | 07. 08. 2024 07:44 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | 3 | |||
19 | Melaga Samuel | 12. 08. 2024 22:17 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | 2 | |||
20 | Melicher Ján | 12. 08. 2024 20:40 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | ||||
21 | Mokrý Alex | 13. 08. 2024 11:02 | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
22 | Paulík Martin | 11. 08. 2024 20:49 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 105 | 71 | |||
23 | Planický Robert | 12. 08. 2024 14:35 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
24 | Sysák Igor | 13. 08. 2024 14:17 | 1999 | M | TC TALENT Bratislava | 367 | ||||
25 | Vaco Marek | 12. 08. 2024 17:47 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | 62 | |||
26 | Volník Nicholas | 07. 08. 2024 23:15 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | 41 | |||
27 | Žembery Martin | 14. 08. 2024 19:33 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 202 |