Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA KIDS CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 14.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Vlachovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903686406, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 13.07.2024 14:30 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 13.07.2024 08:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pátek Vivian | 31.10.2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
2 | Oravcová Ellie Anna | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
3 | Poláčková Alexandra | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
4 | Ulehlová Terézia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Hlubíková Alžbeta | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
6 | Kufelová Barbora | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
7 | Nováková Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
8 | Pisarčíková Lucia | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
9 | Ďuričová Karolína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Lopatová Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Palkechová Laura | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
12 | Vlachovičová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
13 | Šimlovičová Linnet | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
14 | Kapustíková Zuzana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
15 | Medvedíková Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
16 | Pollák Elisabeth Zara | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
17 | Horníčková Eliška | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
18 | Miklošová Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
19 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
20 | Lukáčová Nina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
21 | Čellárová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
22 | Kolínek Lara Zuzana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
23 | Královičová Sára | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
24 | Malinková Jana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC Topoľčany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartošková Edita | 21. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
2 | Danihelová Ela | 18. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
3 | Slávková Gréta | 21. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
4 | Vlachovičová Nina | 18. 06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
5 | Holkovičová Nela | 01. 06. 2024 | 2014 | De-d | VTC Pezinok | ||||||
6 | Gombarček Rebeka | 04. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Gondor Ema | 19. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | Marynčáková Ela | 08. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
9 | Prekopp Charlotte | 21. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
10 | Krivosudská Karolína | 20. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
11 | Havelková Laura | 22. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Záhradníková Alexandra | 28. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
13 | Kusendová Nela | 17. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
14 | Hudecová Hana | 17. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Pagáčová Denisa | 16. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
16 | Hodničová Nikola | 03. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
17 | Majerčíková Mia | 27. 05. 2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krišková Nicoleta | 02. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
2 | Rolková Natália | 03. 07. 2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
3 | Lajdová Nina | 04. 07. 2024 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Šebová Lujza | 21. 06. 2024 19:41 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra |