Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | LTK JUNIOR OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vajanského 28, 03101, Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lisý Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Bc. Klára Lisá | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0917927560, | |||
Kontakt e-mail: | liptovskytenisovyklublm@gmail.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK | |||
2 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | |||
3 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
4 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | NVK | |||
5 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
6 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | |||
7 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
8 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | NVK | |||
9 | Lišková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | NVK | |||
10 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
11 | Tokárová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | NVK | |||
12 | Madliaková Lenka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | ||||
13 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | |||
14 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | NVK | |||
15 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | NVK | |||
16 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | NVK | |||
17 | Hamranová Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | ||||
18 | Becková Janka | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | NVK | |||
19 | NVK | Novotná Nikol | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | NVK | |||
20 | NVK | Vatrtová Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | |||
21 | NVK | Ňačiková Michaela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | NVK | |||
22 | NVK | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | NVK | |||
23 | Lukáčiková Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
24 | USP | Chylová Lucia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | NVK | |||
25 | Franeková Tamara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | NVK | ||||
26 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
27 | Palaštová Simona | 31.10.2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | NVK | ||||
28 | Malegová Lenka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
29 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
30 | USP | Tomanová Lea | 31.10.2026 | 2012 | M-d | TK RELAX Liptovský Mikuláš | ||||
31 | USP | Zvonárová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | LTK Liptovský Mikuláš | NVK | |||
32 | USP | Kubančoková Lucia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | LTK Liptovský Mikuláš | NVK |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Boyko Viktoriia | 28. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | NVK | |||||
2 | Michnová Viera | 03. 08. 2024 | 2014 | De-d | TKM Martin | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kukučková Ema | 13. 08. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | NVK | ||||
2 | Harabinová Maja | 13. 08. 2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 228 | |||||
3 | Priesterová Júlia | 11. 08. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | |||||
4 | Štefancová Zuzana | 10. 08. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | |||||
5 | Maťošková Barbora | 16. 08. 2024 | 2013 | M-d | TK Tvrdošín | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Hajdučková Stella | 18. 08. 2024 20:09 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
2 | Janáková Zoe | 14. 08. 2024 17:36 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | ||||
3 | Kabátová Tamara | 08. 08. 2024 10:19 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
4 | Lübecková Tereza | 14. 07. 2024 08:30 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
5 | Luciaková Nina | 17. 08. 2024 21:52 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
6 | Lyžičiarová Radoslava | 09. 08. 2024 14:17 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | NVK | |||
7 | Sliacka Nela | 12. 08. 2024 14:40 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | NVK | |||
8 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:22 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
9 | Tarasovičová Tamara | 15. 08. 2024 20:30 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
10 | Tomášová Lea Olívia | 19. 08. 2024 11:11 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
11 | Ukropová Nina | 08. 08. 2024 11:13 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | ||||
12 | Vargová Vanesa | 15. 08. 2024 21:07 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 |