Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110084 - TK Profitennis Academy Prešov | |||
Názov turnaja: | Profitennis Academy Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mirka Nešpora 2A, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Rešovská Radka (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 16.07.2024 | Termín do: | 18.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Radka Rešovská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907450280, mobil - 0907450280, | |||
Kontakt e-mail: | profitennisacademy@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 15.07.2024 10:00 | Mirka Nešpora 2A |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 15.07.2024 10:00 | Mirka Nešpora 2A |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hajdučková S. Riesová T. | |||
16. 07. 2024 14:30 | |||||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Tomaščinová T. Leláková B. | ||||
skr | 16. 07. 2024 14:30 | ||||
4. | Beskydová A. Šuvarová S. | 8 SF F | |||
5. | Belišová L. Vašková N. | ||||
6:1 6:0 | 16. 07. 2024 14:30 | ||||
6. | Pribulová V. Tomášová L. | 8 SF F | |||
7. | Kaľavská E. Lopuchovská M. | ||||
6:0 6:2 | 16. 07. 2024 14:30 | ||||
8. | (2) | Goffová S. Vargová V. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
2 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
3 | Riesová Tamara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | ||||
4 | Horvátová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
5 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | ||||
6 | Puškárová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 168 | ||||
7 | Šuvarová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 179 | ||||
8 | Beskydová Adela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | ||||
9 | Leláková Barbora | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK GSM Prešov | 207 | ||||
10 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
11 | Pribulová Vanessa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | ||||
12 | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | ||||
13 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
14 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
15 | Belišová Linda | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
16 | Vašková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
17 | Žembová Eliška | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK GSM Prešov | |||||
18 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Beličáková Alica | 07. 07. 2024 19:56 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | ||||
2 | Červená Nikol | 12. 07. 2024 09:06 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 132 | ||||
3 | Dzurillová Barbora | 14. 07. 2024 15:26 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | ||||
4 | Gáliková Anetka | 12. 07. 2024 17:09 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
5 | Gorielova Uliana | 22. 05. 2024 14:46 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
6 | Horňáková Zara | 13. 07. 2024 14:31 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | ||||
7 | Libáková Kamila | 14. 07. 2024 07:58 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
8 | Lukacková Nela | 14. 07. 2024 07:37 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | ||||
9 | Zemanová Tatiana | 14. 07. 2024 08:46 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |