Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL MUDr. MIROSLAVA ONDREJA 5. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
staršie žiačky | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Balážová Ella | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | |||||
3 | Beličáková Alica | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
4 | Blašková Nikola | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
5 | Blaškovičová Maruschka | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
6 | Böhmová Emma | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
7 | Capandová Alexandra | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
8 | Čaplovičová Nina | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
9 | Černá Ema | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
10 | Černáková Hana | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||||
11 | Černáková Tereza | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
12 | Erbanová Nina | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
13 | Erdélyi Olívia | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
14 | Ferková Vanesa | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
15 | Filová Michaela | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | |||||
16 | Forgáčová Nela | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
17 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
18 | Gáliková Anetka | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
19 | Gašparíková Sofia | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
20 | Gažová Anabela | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
21 | Górna Adela | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
22 | Haríková Ema | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
23 | Hlucháňová Nela | 06.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
24 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
25 | Humenchak Daniela | 28.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
26 | Chrenková Eliška | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
27 | Janáčiková Petra | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
28 | Janáková Zoe | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
29 | Janošková Alexandra | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||||
30 | Janotková Valéria | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
31 | Jeníková Lota | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
32 | Juričkovičová Nina | 16.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
33 | Kadlečíková Diana | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
34 | Kebísková Eliška | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
35 | Košťálová Viktória | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
36 | Kubalová Lilien | 05.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | |||||
37 | Kušnírová Lívia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
38 | Kutejová Klára | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
39 | Kutejová Natália | 18.07. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
40 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
41 | Markošová Tereza | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
42 | Michaláková Tamara | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
43 | Moussa Aaliyah | 21.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
44 | Munk Melisa | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
45 | Priesterová Miroslava | 09.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
46 | Rábeková Rebeka | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
47 | Rišiaňová Bianka | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 52 | |||||
48 | Rožičová Monika | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | |||||
49 | Sabová Sofia Mia | 21.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | |||||
50 | Ščibranová Adela | 17.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
51 | Ščibranová Nela | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
52 | Shenová Isabella | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
53 | Škodáček Stella | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
54 | Skřivanová Nina | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
55 | Slobodníková Terézia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||||
56 | Šramková Mia | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
57 | Stanková Sophia Laura | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
58 | Štefanovičová Nela | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
59 | Šteinerová Sarah | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
60 | Szőllősy Ella | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
61 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
62 | Tarasovičová Tamara | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
63 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
64 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
65 | Turoňová Tamara | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | |||||
66 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
67 | Urbanová Adela | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
68 | Valentová Lea | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
69 | Valičeková Viktória | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
70 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
71 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
72 | Zemanová Natália | 09.07. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | |||||
73 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
74 | Žiaková Lucia | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dolák Karin | 06.07. 2024 08:50 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | |||||
2 | Kukosová Alžbeta | 22.07. 2024 14:25 | 2013 | M-d | TK Púchov | ||||||
3 | Skládalová Sofia | 27.07. 2024 05:22 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
4 | Židková Miroslava | 09.07. 2024 17:16 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |