Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090101 - OZ Slávia Trnava | |||
Názov turnaja: | SLÁVIA CUP U18 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisové dvorce Slávia, Hajdóczyho ul.,v tesnej v blízkosti TC Empire | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 16.09.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Daniel Čálik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903218607, | |||
Kontakt e-mail: | danielcalik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 13.09.2024 09:00 | v mieste konania |
dorastenci | 32 | 16 | - | 13.09.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Baánová Sofia | 31.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | 43 | ||||
2 | Burík Anna | 20.07. 2024 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 22.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
4 | Cimmermannová Natália | 04.08. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | ||||
5 | Cvíčelová Sofia | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 208 | |||||
6 | Ferancová Agnes | 21.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
7 | Floreková Dana | 18.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
8 | Gálik Kayla Leah | 26.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 80 | ||||
9 | Gažová Anabela | 23.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 86 | |||||
10 | Hlucháňová Nela | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | 79 | ||||
11 | Kadlečíková Diana | 31.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | 100 | ||||
12 | Kadlečíková Simona | 04.08. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
13 | Kinderová Liliana | 18.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | ||||
14 | Koššúthová Veronika | 02.08. 2024 | 2007 | D-d | TK Inter Bratislava | ||||||
15 | Krajčovičová Michaela | 14.07. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
16 | Křenová Klára | 01.08. 2024 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | 147 | ||||
17 | Kupcová Alžbeta | 25.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | ||||||
18 | Libáková Kamila | 24.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 128 | |||||
19 | Markošová Tereza | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | 204 | ||||
20 | Mikocziová Petra | 17.07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
21 | Mračnová Tamara | 21.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 109 | ||||
22 | Nemec Timea Tara | 24.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | 89 | ||||
23 | Parízeková Laura | 03.08. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
24 | Planická Stella | 14.07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 | ||||
25 | Rábeková Rebeka | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | ||||
26 | Riszdorferová Sophia | 11.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | 24 | ||||
27 | Rogulski Bianka | 02.08. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | 51 | ||||
28 | Ružičková Charlotte Chloe | 27.07. 2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | 58 | ||||
29 | Skřivanová Nina | 17.07. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 133 | 116 | ||||
30 | Sláviková Lea | 25.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | 67 | ||||
31 | Tomljenovič Nela | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 355 | |||||
32 | Trabalíková Monika | 21.07. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
33 | Vilčeková Daniela | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
34 | Zemanová Michaela | 21.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | |||||
35 | Zemanová Natália | 04.08. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 229 | 39 |