Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100085 - Benet LTC Bytča | |||
Názov turnaja: | BENET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | tenisové dvorce: Hlavná 1467, Bytča, za autobus. nástupišťom | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mokryš Martin (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Beňadik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908770716, | |||
Kontakt e-mail: | peter.benadik@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
dorastenky | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Balážová Lucia | 12.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 218 | |||||
2 | Banová Kristina | 28.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 227 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
4 | Čaplovičová Nina | 13.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | 82 | ||||
5 | Čičková Michaela | 07.08. 2024 | 2011 | S-d | Benet LTC Bytča | 344 | 292 | ||||
6 | Čičková Vanesa | 07.08. 2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 263 | |||||
7 | Ďurajková Sára | 07.08. 2024 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 158 | |||||
8 | Ferancová Agnes | 30.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
9 | Holienková Amia | 28.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 143 | |||||
10 | Hrobáriková Paulína | 07.08. 2024 | 2009 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||||
11 | Ivoríková Sophia | 07.08. 2024 | 2008 | D-d | Benet LTC Bytča | 263 | |||||
12 | Kinderová Liliana | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | ||||
13 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
14 | Lakatošová Klára | 07.08. 2024 | 2011 | S-d | Benet LTC Bytča | 282 | |||||
15 | Lakatošová Laura | 07.08. 2024 | 2009 | D-d | Benet LTC Bytča | 344 | 292 | ||||
16 | Marcišová Veronika | 02.08. 2024 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | ||||||
17 | Michalcová Klaudia | 07.08. 2024 | 2008 | D-d | Benet LTC Bytča | 218 | |||||
18 | Miklánková Sára | 24.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | |||||
19 | Purašiková Gabriela | 31.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 292 | |||||
20 | Ružičková Simona | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 93 | |||||
21 | Sekáčová Patrícia | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 263 | 154 | ||||
22 | Stachová Annamária | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
23 | Švagrová Kristýna | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | 113 | ||||
24 | Trabalíková Monika | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
25 | Zadubanová Nina | 07.08. 2024 | 2009 | D-d | Benet LTC Bytča |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Demčáková Nella Sofie | 14.08. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | 127 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mokrá Vanesa | 30.07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
2 | Planická Stella | 09.08. 2024 22:12 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 |