Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 23.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
dorastenky | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | ||||
2 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | ||||
3 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
4 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
5 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
6 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
7 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
8 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
9 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
10 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | ||||
11 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
12 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
13 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
14 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
15 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
16 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
17 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
18 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
19 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
20 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | 7 | |||
21 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
22 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
23 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
24 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | 6 | |||
25 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
26 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
27 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | 3 | |||
28 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
29 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | 31 | |||
30 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
31 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
32 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
33 | Kadlečíková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
34 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
35 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | 84 | |||
36 | NVK | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | 16 | ||
37 | NVK | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | 14 | ||
38 | NVK | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | 11 | ||
39 | USP | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | 79 | ||
40 | USP | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||
41 | NVK | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | 12 | ||
42 | USP | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | 43 | ||
43 | NVK | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | 10 | ||
44 | USP | Mračnová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 109 | ||
45 | USP | Jaškovičová Izabella | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||
46 | NVK | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | 22 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Valenčíková Diana | 25. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | 50 | ||||
2 | Dimitrova Andrea | 21. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | ||||
3 | Herdická Nicole Emma | 27. 06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | ||||
4 | Méryová Nina | 24. 07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | ||||
5 | Kyjaci Sofia | 07. 07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | 48 | ||||
6 | Černická Ella | 03. 08. 2024 | 2009 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 133 | 114 | ||||
7 | Rogulski Bianka | 03. 07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | 51 | ||||
8 | Jakubcová Katarína | 23. 07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
9 | Cimmermannová Natália | 30. 06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | ||||
10 | Shenová Isabella | 01. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | 77 | ||||
11 | Planická Stella | 03. 07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 | ||||
12 | Gašparíková Sofia | 28. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | 105 | ||||
13 | Babincová Sofia | 16. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
14 | Markošová Tereza | 25. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | 204 | ||||
15 | Rišková Amélia | 13. 07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | 138 | ||||
16 | Nemec Timea Tara | 27. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | 89 | ||||
17 | Krajčovičová Michaela | 24. 06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
18 | Kubalová Lilien | 22. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
19 | Capandová Alexandra | 19. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
20 | Szimandel Laura | 22. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 134 | |||||
21 | Ten Sofiia | 02. 07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
22 | Troshyna Mariia | 23. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
23 | Leshchenko Marta | 12. 07. 2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
24 | Pindúrová Vivien | 14. 07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
25 | Mikocziová Petra | 07. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bab Viktória Terézia | 12. 08. 2024 14:46 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | 61 | |||
2 | Barháčová Sofia | 11. 08. 2024 13:26 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 37 | 2 | |||
3 | Černáková Tereza | 14. 08. 2024 06:36 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | 13 | |||
4 | Černická Nella | 07. 08. 2024 19:15 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 288 | 269 | |||
5 | Drgoň Claudia | 11. 08. 2024 19:58 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 118 | |||
6 | Gažová Anabela | 09. 08. 2024 18:04 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
7 | Gonosová Ester | 12. 08. 2024 20:38 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
8 | Kinderová Liliana | 10. 08. 2024 15:49 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | |||
9 | Košická Nina | 08. 08. 2024 10:50 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 179 | 9 | |||
10 | Libáková Kamila | 11. 08. 2024 00:40 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 128 | ||||
11 | Mĺkva Terézia | 14. 08. 2024 18:06 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
12 | Pauková Sofia | 07. 08. 2024 17:51 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
13 | Rábeková Rebeka | 06. 08. 2024 17:09 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | |||
14 | Riszdorferová Sophia | 11. 08. 2024 19:35 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | 24 | |||
15 | Ščibranová Nela | 13. 08. 2024 11:39 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
16 | Sevald Nikol | 12. 08. 2024 22:17 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | ||||
17 | Švorcová Stella Izabela | 19. 07. 2024 13:38 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
18 | Urbanová Adela | 14. 08. 2024 12:25 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 235 | 89 | |||
19 | Vatlavicová Monika | 09. 08. 2024 09:14 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
20 | Zimenová Lujza | 13. 08. 2024 08:02 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 | 8 |