Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | HAMELN CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 28.07.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 27.07.2024 9:30 | TK Kúpele Piešťany |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 27.07.2024 8:30 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baková Eliška | 15.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Bartošková Edita | 15.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
3 | Čellárová Lea | 28.05. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
4 | Demeterová Paulína | 23.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
5 | Ďuričová Karolína | 02.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
6 | Gondor Ema | 04.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Hlubíková Alžbeta | 27.05. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
8 | Hrubová Nela | 23.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
9 | Hudecová Vanesa | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
10 | Humenchak Sofia | 02.07. 2024 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
11 | Kapustíková Zuzana | 10.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
12 | Kapustová Diana | 20.06. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
13 | Karabínová Alexandra | 31.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
14 | Kolínek Lara Zuzana | 28.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
15 | Kollárová Diana | 11.06. 2024 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
16 | Krišková Nicoleta | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
17 | Krivosudská Karolína | 20.06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
18 | Kusendová Nela | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
19 | Lajdová Nina | 10.07. 2024 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
20 | Líšková Adela | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
21 | Lopatová Karolína | 18.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
22 | Lukáčová Nina | 20.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
23 | Maďarová Zuzana | 08.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
24 | Machavová Mia | 30.05. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
25 | Malinková Jana | 12.07. 2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
26 | Marynčáková Ela | 08.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
27 | Oravcová Ellie Anna | 12.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
28 | Pollák Elisabeth Zara | 27.05. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
29 | Radošovská Izabela | 26.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
30 | Rolková Natália | 03.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
31 | Rybárová Sofia Lili | 07.06. 2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
32 | Sabová Dorota | 24.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
33 | Šebová Lujza | 27.05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
34 | Siekel Ella | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TK PROFI Senec | ||||||
35 | Šimlovičová Linnet | 25.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
36 | Slávková Gréta | 10.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
37 | Švecová Lujza | 26.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
38 | Trančik Ester | 12.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
39 | Ulehlová Terézia | 19.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
40 | Vlachovičová Lea | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
41 | Vlachovičová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
42 | Žilinčíková Zoe | 20.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Britaňáková Liliana | 15.07. 2024 10:45 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
2 | Červencová Sofia | 26.06. 2024 22:52 | 2015 | De-d | TK Žilina | ||||||
3 | Královičová Sára | 14.07. 2024 21:01 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
4 | Tószegiová Mia | 09.07. 2024 17:56 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava |