Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 1, 955 01 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 20.07.2024 9:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 20.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Bachanová Karina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | ||||
2 | Ulehlová Terézia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
3 | Švecová Lujza | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Senica | |||||
4 | Pollák Elisabeth Zara | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Oravcová Ellie Anna | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Humenchak Sofia | 31.10.2026 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | |||||
7 | Kalášková Sofia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Senica | |||||
8 | Šimlovičová Linnet | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
9 | Hudecová Vanesa | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
10 | Bušová Hana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tenkur Trenčín | |||||
11 | Lukáčová Nina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
12 | Slávková Gréta | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
13 | Lopatová Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
14 | Pisarčíková Lucia | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
15 | Bencová Barbora | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | |||||
16 | Miklošová Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Maďarová Zuzana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | |||||
18 | Mokrá Zara | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | |||||
19 | Bartošková Edita | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
20 | USP | Gondor Ema | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
21 | Kufelová Barbora | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
22 | USP | Šúryová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||
23 | USP | Hrubová Nela | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||
24 | USP | Marynčáková Ela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
25 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
26 | USP | Rolková Natália | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||
27 | Košíková Natália | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
28 | USP | Žilinčíková Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krivosudská Karolína | 26. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
2 | Manová Miriama | 01. 07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
3 | Kapustová Diana | 23. 05. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ďuričová Karolína | 13. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
2 | Melušová Mia | 12. 07. 2024 | 2014 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
3 | Radošovská Izabela | 10. 07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blanárová Bria | 12. 07. 2024 17:00 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | |||||
2 | Britaňáková Liliana | 06. 07. 2024 18:00 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | |||||
3 | Čellárová Lea | 12. 07. 2024 12:09 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
4 | Fričová Viktória | 03. 07. 2024 09:59 | 2014 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | |||||
5 | Hlubíková Alžbeta | 13. 07. 2024 16:53 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
6 | Hudecová Hana | 12. 07. 2024 08:51 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Kapustíková Zuzana | 13. 07. 2024 22:40 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
8 | Krišková Nicoleta | 10. 07. 2024 10:10 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
9 | Lajdová Nina | 10. 07. 2024 21:24 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
10 | Ňačiková Michaela | 15. 07. 2024 09:04 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
11 | Pátek Vivian | 14. 07. 2024 07:09 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
12 | Prekopp Charlotte | 15. 07. 2024 08:59 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
13 | Rybárová Sofia Lili | 03. 07. 2024 08:32 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín |