Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA KIDS CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kula Henrik (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Búřil Matej (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 19.07.2024 10:00 | V mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 19.07.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šalkovič Amélia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | United Tennis Academy BA | |||||
2 | Planková Alexandra | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Hudecová Hana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Kurafieieva Yelyzaveta | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK TENNIS ONE Bratislava | |||||
5 | Sulíková Daniela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Lajdová Nina | 31.10.2025 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
7 | Ševcechová Stela | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
8 | Gombarček Rebeka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Hadidom Naomi | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čellárová Lea | 15. 07. 2024 08:12 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
2 | Krivosudská Karolína | 26. 06. 2024 20:45 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |