Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110084 - TK Profitennis Academy Prešov | |||
Názov turnaja: | Profitennis Academy Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mirka Nešpora 2A, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Rešovská Radka (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Radka Rešovská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907450280, mobil - 0907450280, | |||
Kontakt e-mail: | profitennisacademy@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 21.07.2024 09:15 | Mirka Nešpora 2A |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 20.07.2024 09:15 | Mirka Nešpora 2A |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Fábryová Rebeka | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Svit | |||||
2 | Štefancová Zuzana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Pelle Jázmyn | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | |||||
4 | Palaštová Simona | 31.10.2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | |||||
5 | Eliášová Sophia | 31.10.2025 | 2015 | De-d | Tenis Komplex Košice | |||||
6 | Bochňáková Viktória | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tatran 2007 Prešov | |||||
7 | Stančová Sofia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Tenis Komplex Košice | |||||
8 | Jabrocká Valentína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
9 | Mudičková Terézia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Ružomberok | |||||
10 | Malegová Lenka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Gondor Ema | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Imrová Elizabeth | 16. 07. 2024 | 2015 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
2 | Kandráčová Liana | 16. 07. 2024 | 2014 | De-d | Tenis Komplex Košice | ||||||
3 | Klemová Adela | 15. 07. 2024 | 2015 | De-d | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejková Zoja | 13. 06. 2024 17:15 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Gánoczi Elizabeth | 19. 06. 2024 23:19 | 2015 | De-d | TK Hradová Lučenec | |||||
3 | Karalyos Elizabeth Rosy | 15. 07. 2024 22:20 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Kollárová Diana | 16. 07. 2024 09:22 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
5 | Kubizniaková Zuzana | 15. 07. 2024 19:22 | 2014 | De-d | TK SAAG Šahy | |||||
6 | Langošová Sára | 06. 07. 2024 18:42 | 2015 | De-d | Tenis Komplex Košice |