Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 09.09.2024 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 06.09.2024 9:00 | TK KNM |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 06.09.2024 9:00 | TK KNM |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Boyko Viktoriia | 25.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
2 | Brisudová Mishel | 07.08. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
3 | Dávidiková Diana | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | |||||
4 | Franeková Tamara | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
5 | Futášová Zara | 04.08. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
6 | Kaľavská Ema | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
7 | Kalinina Oleksandra | 11.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | ||||||
8 | Kondeková Liliana | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK ZZO Čadca | 129 | |||||
9 | Kukosová Alžbeta | 31.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | 228 | |||||
10 | Luciaková Nina | 12.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
11 | Lukáčiková Lea | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
12 | Madliaková Lenka | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | |||||
13 | Manová Miriama | 31.07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
14 | Marhevková Michaela | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
15 | Mečiarová Laura | 25.07. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
16 | Mečiarová Tamara | 25.07. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | |||||
17 | Michálková Ema | 29.07. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
18 | Mutkovičová Amia | 11.07. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
19 | Nemcová Lilien | 26.07. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | |||||
20 | Novotná Nikol | 06.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
21 | Pajtášová Sára | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
22 | Pelle Jázmyn | 14.07. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | ||||||
23 | Pučanová Liliana | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
24 | Remeníková Zara | 13.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
25 | Sabolová Emma | 06.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 38 | |||||
26 | Šimová Anabela | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
27 | Šišovská Michaela | 25.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
28 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
29 | Ukropová Nina | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
30 | Vargová Vanesa | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
31 | Žilinčíková Zoe | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |