tlač: žreb 2
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110084 - TK Profitennis Academy Prešov | |||
Názov turnaja: | Profitennis Academy Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mirka Nešpora 2A, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Rešovská Radka (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 16.07.2024 | Termín do: | 18.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Radka Rešovská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907450280, mobil - 0907450280, | |||
Kontakt e-mail: | profitennisacademy@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 15.07.2024 10:00 | Mirka Nešpora 2A |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 15.07.2024 10:00 | Mirka Nešpora 2A |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sarah Goffová | |||
16.07.2024 08:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Adela Beskydová | ||||
16.07.2024 08:00 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Michaela Lopuchovská | ||||
16.07.2024 08:00 | |||||
6. | Vanesa Vargová | ||||
7. | Sofia Šuvarová | ||||
16.07.2024 10:45 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Tamara Riesová | |||
16.07.2024 08:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Eliška Žembová | ||||
16.07.2024 08:00 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Lea Olívia Tomášová | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
16. | Nela Puškárová | ||||
17. | BYE | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
18. | Timea Tomaščinová | ||||
19. | BYE | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
20. | Barbora Leláková | ||||
21. | BYE | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
22. | Sára Semanová | ||||
23. | BYE | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
24. | (3-4) | Alexandra Horvátová | |||
25. | BYE | ||||
16.07.2024 10:45 | |||||
26. | Vanessa Pribulová | ||||
27. | Linda Belišová | ||||
16.07.2024 08:00 | |||||
28. | Ema Kaľavská | ||||
29. | BYE | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
30. | Nela Vašková | ||||
31. | BYE | ||||
16.07.2024 09:15 | |||||
32. | (2) | Stella Hajdučková |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
2 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
3 | Riesová Tamara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | ||||
4 | Horvátová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
5 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | ||||
6 | Puškárová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 168 | ||||
7 | Šuvarová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 179 | ||||
8 | Beskydová Adela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | ||||
9 | Leláková Barbora | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK GSM Prešov | 207 | ||||
10 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
11 | Pribulová Vanessa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | ||||
12 | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | ||||
13 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
14 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
15 | Belišová Linda | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
16 | Vašková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
17 | Žembová Eliška | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK GSM Prešov | |||||
18 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Beličáková Alica | 07. 07. 2024 19:56 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | ||||
2 | Červená Nikol | 12. 07. 2024 09:06 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 132 | ||||
3 | Dzurillová Barbora | 14. 07. 2024 15:26 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | ||||
4 | Gáliková Anetka | 12. 07. 2024 17:09 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
5 | Gorielova Uliana | 22. 05. 2024 14:46 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
6 | Horňáková Zara | 13. 07. 2024 14:31 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | ||||
7 | Libáková Kamila | 14. 07. 2024 07:58 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
8 | Lukacková Nela | 14. 07. 2024 07:37 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | ||||
9 | Zemanová Tatiana | 14. 07. 2024 08:46 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |