Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL IVANA LICHNERA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 10.09.2024 | |
Kontakt: | Ondrej Hraško | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blaškovičová Maruschka | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
2 | Černáková Hana | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||||
3 | Černáková Tereza | 09.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
4 | Cvíčelová Sofia | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
5 | Forgáčová Nela | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
6 | Gažová Anabela | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
7 | Holienková Amia | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
8 | Janotková Valéria | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
9 | Kutejová Klára | 09.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
10 | Markošová Tereza | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
11 | Moussa Aaliyah | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
12 | Priesterová Miroslava | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
13 | Rábeková Rebeka | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
14 | Rišková Amélia | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
15 | Ščibranová Adela | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
16 | Ščibranová Nela | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
17 | Szőllősy Ella | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
18 | Valičeková Viktória | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
19 | Vargová Vanesa | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |