Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 09.09.2024 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 06.09.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 06.09.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bérešová Barbora | 16.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 80 | |||||
2 | Daňková Alexandra | 24.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | 79 | ||||
3 | Dzurillová Barbora | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | ||||
4 | Erdélyi Olívia | 10.08. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | ||||
5 | Hajdučková Stella | 14.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | ||||
6 | Horvátová Alexandra | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | 81 | ||||
7 | Chylová Nikola | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | 94 | ||||
8 | Jeníková Lota | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | 353 | ||||
9 | Kaľavská Ema | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 200 | |||||
10 | Kováčiková Soňa | 12.08. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 163 | 167 | ||||
11 | Kundriková Elena | 09.08. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | 87 | ||||
12 | Lodová Lara | 24.07. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | |||||
13 | Lopuchovská Michaela | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | |||||
14 | Lukacková Nela | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | ||||
15 | Mlynarčíková Elisa | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | 65 | ||||
16 | Semanová Sára | 13.08. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | 218 | ||||
17 | Suleňová Salma | 31.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
18 | Tajtáková Izabela | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
19 | Tomaščinová Timea | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 249 | |||||
20 | Varga Christina | 03.08. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 67 | |||||
21 | Vargová Vanesa | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | ||||
22 | Volfová Lara | 02.08. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 92 |