Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL IVANA LICHNERA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 10.09.2024 | |
Kontakt: | Ondrej Hraško | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bab Viktória Terézia | 19.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | 33 | ||||
2 | Blaškovičová Maruschka | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | 9 | ||||
3 | Böhmová Emma | 02.08. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | ||||
4 | Černá Ema | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | ||||
5 | Černáková Hana | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | 46 | ||||
6 | Černáková Tereza | 09.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
7 | Černická Nella | 29.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 187 | |||||
8 | Cvíčelová Sofia | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | 119 | ||||
9 | Debnárová Lucia | 04.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 159 | |||||
10 | Diková Kristína | 09.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | 84 | ||||
11 | Erdélyi Olívia | 30.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | ||||
12 | Fereková Emma | 10.08. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
13 | Ferková Vanesa | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | 23 | ||||
14 | Forgáčová Nela | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | ||||
15 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | |||||
16 | Gálik Kayla Leah | 13.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | |||||
17 | Gašparíková Sofia | 28.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
18 | Gažová Anabela | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | ||||
19 | Gombáriková Lea | 11.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 6 | |||||
20 | Hajdučková Stella | 06.08. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | ||||
21 | Haríková Ema | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | 48 | ||||
22 | Hlucháňová Nela | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
23 | Holienková Amia | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | ||||
24 | Holkovičová Karolína | 02.08. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | 37 | ||||
25 | Houdek Vera | 11.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | 89 | ||||
26 | Hrajnohová Michaela Halina | 05.08. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 93 | |||||
27 | Humenchak Daniela | 25.07. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
28 | Chrenková Eliška | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | ||||
29 | Janáčiková Petra | 25.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | 15 | ||||
30 | Janošková Alexandra | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | 6 | ||||
31 | Janotková Valéria | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | ||||
32 | Jeric Hana Tereza | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | ||||
33 | Kadlečíková Diana | 30.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
34 | Kebísková Eliška | 10.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | ||||
35 | Kellner Viktória | 12.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 111 | |||||
36 | Kubalová Lilien | 21.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | 7 | ||||
37 | Kutejová Klára | 09.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | 17 | ||||
38 | Libáková Kamila | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
39 | Lyžičiarová Radoslava | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 318 | |||||
40 | Markošová Tereza | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | ||||
41 | Mihalovičová Sofia | 05.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | 26 | ||||
42 | Moussa Aaliyah | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | ||||
43 | Priesterová Miroslava | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | 21 | ||||
44 | Rábeková Rebeka | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
45 | Rišková Amélia | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
46 | Romanová Natália | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | 60 | ||||
47 | Rožičová Monika | 28.07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | ||||
48 | Rusnačková Riana | 02.08. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | 3 | ||||
49 | Sabová Sofia Mia | 31.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | 58 | ||||
50 | Ščibranová Adela | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | |||||
51 | Ščibranová Nela | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | 11 | ||||
52 | Shenová Isabella | 22.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 | ||||
53 | Skalická Ela | 05.08. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | |||||
54 | Škodáček Stella | 23.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
55 | Sláviková Lea | 03.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | |||||
56 | Slobodníková Terézia | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | 43 | ||||
57 | Stanková Sophia Laura | 06.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | ||||
58 | Štefanovičová Nela | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | ||||
59 | Szőllősy Ella | 07.07. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | ||||
60 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
61 | Turčányová Alexandra | 13.08. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | ||||
62 | Turčányová Miroslava | 13.08. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | ||||
63 | Úradniková Natália | 31.07. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
64 | Urbanová Adela | 17.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
65 | Valentová Lea | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | ||||
66 | Valičeková Viktória | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | ||||
67 | Vargová Vanesa | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | ||||
68 | Zemanová Natália | 04.08. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | |||||
69 | Zemanová Tatiana | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
70 | Židková Miroslava | 23.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 | 353 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Górna Adela | 02.08. 2024 14:56 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 |