Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, 900 31 Stupava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Búlik Martin (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Novodomec Radoslav (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
2 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
3 | Urbanová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
4 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
5 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
6 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
7 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
8 | Holkovičová Karolína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | ||||
9 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
10 | Juričkovičová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
11 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | ||||
12 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
13 | Rešovská Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 126 | ||||
14 | Diková Kristína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | ||||
15 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | ||||
16 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | ||||
17 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
18 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
19 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | ||||
20 | Remenárová Liana | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | ||||
21 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
22 | Balážová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
23 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | ||||
24 | Čačková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 257 | ||||
25 | Haramiová Klára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 257 | ||||
26 | Židková Miroslava | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 | ||||
27 | Petrovičová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | ||||
28 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
29 | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | |||||
30 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
31 | Lyžičiarová Radoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | |||||
32 | Halecká Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
33 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
34 | Rodinová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
35 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
36 | NVK | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||
37 | Hlubíková Hana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
38 | NVK | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||
39 | USP | Polláková Linda | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Cvíčelová Sofia | 29. 05. 2024 09:17 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | ||||
2 | Forgáčová Nela | 09. 07. 2024 19:24 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
3 | Gažová Anabela | 12. 07. 2024 11:43 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
4 | Górna Adela | 06. 07. 2024 09:42 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
5 | Holienková Amia | 12. 07. 2024 22:36 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
6 | Munk Melisa | 14. 07. 2024 18:16 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
7 | Skládalová Sofia | 08. 07. 2024 09:30 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
8 | Úradniková Natália | 14. 07. 2024 14:12 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
9 | Vozárová Anna | 01. 07. 2024 17:54 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |