Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Babincová Sofia | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
2 | Burík Anna | 20.07. 2024 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
4 | Černáková Tereza | 16.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | 13 | ||||
5 | Cimmermannová Natália | 04.08. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | ||||
6 | Diková Kristína | 09.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 197 | |||||
7 | Ferancová Agnes | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
8 | Gažová Anabela | 23.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 86 | |||||
9 | Hlucháňová Nela | 06.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | 79 | ||||
10 | Holincová Nikoleta | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
11 | Kadlečíková Diana | 25.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | 100 | ||||
12 | Kadlečíková Simona | 04.08. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
13 | Kinderová Liliana | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | ||||
14 | Krajčovičová Michaela | 14.07. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
15 | Kupcová Alžbeta | 25.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | ||||||
16 | Libáková Kamila | 24.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 128 | |||||
17 | Markošová Tereza | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | 204 | ||||
18 | Mračnová Tamara | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 109 | ||||
19 | Rábeková Rebeka | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | ||||
20 | Rišková Amélia | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | 138 | ||||
21 | Sláviková Lea | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | 67 | ||||
22 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
23 | Tomljenovič Nela | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 355 | |||||
24 | Trabalíková Monika | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
25 | Vilčeková Daniela | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
26 | Zemanová Michaela | 21.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mokrá Vanesa | 30.07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 |