Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava, Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Beličáková Alica | 09.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Bolebruchová Emma | 19.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
5 | Boyko Viktoriia | 11.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
6 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
7 | Černáková Hana | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
8 | Erbanová Nina | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
9 | Fialová Tamara | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
10 | Filová Michaela | 15.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | |||||
11 | Gabrielová Ema | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
12 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
13 | Górna Adela | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | |||||
14 | Gróf Isabella | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
15 | Hadidom Naomi | 10.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
16 | Hajdučková Stella | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
17 | Halecká Ema | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
18 | Hanková Viktória | 17.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
19 | Hlubíková Hana | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
20 | Holecová Chiara | 19.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
21 | Houdek Vera | 19.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | |||||
22 | Jakubcová Nicol | 29.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 96 | |||||
23 | Jánošíková Diana | 09.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
24 | Jedináková Nina | 08.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
25 | Kellner Viktória | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
26 | Keršáková Jana | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
27 | Košťálová Viktória | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
28 | Križanská Michaela | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
29 | Kutejová Natália | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
30 | Luciaková Nina | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
31 | Minichová Natália Megan | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
32 | Nováková Olívia | 24.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
33 | Novotná Nikol | 19.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
34 | Pätoprstá Hana | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
35 | Pučanová Liliana | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
36 | Ráczová Nela | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
37 | Raymonds Emily Oluchi | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
38 | Remeníková Zara | 14.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
39 | Rodinová Viktória | 11.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
40 | Romanová Natália | 15.05. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | |||||
41 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
42 | Šimová Anabela | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
43 | Škodáček Stella | 15.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
44 | Škodáčková Kristína | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
45 | Škrabáková Victoria | 13.05. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
46 | Slobodníková Terézia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
47 | Šramková Mia | 15.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
48 | Tallo Karolína | 19.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
49 | Tanková Tiffany | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
50 | Tarasovičová Tamara | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
51 | Tokárová Simona | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
52 | Tokošová Sára | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||||
53 | Tomášová Lea Olívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
54 | Valentová Lea | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
55 | Valičeková Viktória | 10.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
56 | Varga Christina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
57 | Vargová Vanesa | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
58 | Vasiľová Dorothy | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
59 | Volfová Lara | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
60 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
61 | Vráblová Viktória | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | |||||
62 | Weissová Simona | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
63 | Zemanová Tatiana | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Goffová Sarah | 27.06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
2 | Chopovdia Nikol | 16.06. 2024 17:25 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
3 | Janáková Zoe | 27.06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
4 | Kukučková Ema | 24.06. 2024 16:16 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
5 | Lyžičiarová Radoslava | 27.05. 2024 11:02 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
6 | Pavlová Stasiya | 27.06. 2024 12:05 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 |