Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | miesto konania |
dorastenci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
2 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
3 | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | |||
4 | Miklánková Sára | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | ||||
5 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | 49 | |||
6 | Cimmermannová Natália | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | |||
7 | Ondrejcová Simona | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 167 | 129 | |||
8 | Mračnová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 109 | |||
9 | Planická Stella | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 | |||
10 | Balážová Lucia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 218 | ||||
11 | Jaškovičová Izabella | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | ||||
12 | Švachová Eliška | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | 92 | |||
13 | Kozlíková Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 288 | 138 | |||
14 | Stachová Annamária | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | ||||
15 | Ondričková Olivia | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | ||||
16 | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | 89 | |||
17 | Motolová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Púchov | 344 | 180 | |||
18 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | ||||
19 | Banová Kristina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 227 | ||||
20 | Tomljenovič Nela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 355 | ||||
21 | Polikashyna Olha | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | |||||
22 | Siheľská Barbora | 31.10.2025 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 177 | ||||
23 | Ševcechová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 355 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Balážová Ema | 08. 08. 2024 19:08 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 263 | ||||
2 | Dimitrova Andrea | 12. 08. 2024 19:47 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | |||
3 | Kadlečíková Diana | 12. 08. 2024 10:23 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | 100 | |||
4 | Kinderová Liliana | 24. 07. 2024 14:16 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | |||
5 | Kozlíková Kristína | 07. 07. 2024 12:54 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | |||||
6 | Mokrá Vanesa | 30. 07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | 121 | |||
7 | Rábeková Rebeka | 06. 08. 2024 17:08 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | |||
8 | Ružičková Simona | 20. 07. 2024 15:55 | 2010 | S-d | TK Žilina | 93 | ||||
9 | Skřivanová Nina | 05. 08. 2024 14:50 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 133 | 116 | |||
10 | Šuvarová Sofia | 13. 08. 2024 20:06 | 2010 | S-d | TK Púchov | 256 |