Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Chovanec Jakub (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Adamcová Petra | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Bab Dominika Elizabeth | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
3 | Bab Viktória Terézia | 19.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | 61 | ||||
4 | Balážová Lucia | 12.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 218 | |||||
5 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
6 | Bohunčáková Stela | 10.08. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
7 | Capandová Alexandra | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
8 | Cimmermannová Natália | 04.08. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | ||||
9 | Daubnerová Ivana | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
10 | Dimitrova Andrea | 15.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | ||||
11 | Dubcová Ema | 08.08. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
12 | Ferancová Agnes | 30.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
13 | Gálik Kayla Leah | 26.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 80 | ||||
14 | Halásová Lucia | 10.08. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 32 | |||||
15 | Hargašová Sofia | 05.07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | 16 | ||||
16 | Herdická Nicole Emma | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | ||||
17 | Hetešová Sophie | 19.07. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
18 | Holienková Amia | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 143 | |||||
19 | Ifailova Oleksandra | 22.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
20 | Jakubcová Katarína | 23.07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
21 | Jalčová Diana | 04.07. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
22 | Kolodžejová Lea | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
23 | Konopková Nela | 18.07. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
24 | Košútová Lara | 25.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
25 | Kováčová Emília | 11.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
26 | Kozmová Lujza | 31.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
27 | Kubalová Lilien | 12.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
28 | Kuriľáková Nela | 06.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
29 | Kyjaci Sofia | 11.08. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | 48 | ||||
30 | Martinková Katarína | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | 7 | ||||
31 | Méryová Nina | 04.07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | ||||
32 | Miklánková Sára | 24.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | |||||
33 | Mĺkva Terézia | 04.08. 2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
34 | Mravcová Ema | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
35 | Mrázová Vanesa | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | 12 | ||||
36 | Palanová Adela | 11.07. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | 14 | ||||
37 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | 84 | ||||
38 | Petrášová Diana | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | 6 | ||||
39 | Petríková Dominika | 30.06. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
40 | Pindúrová Vivien | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
41 | Pirohová Dominika | 12.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
42 | Planická Stella | 14.07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 | ||||
43 | Rábeková Rebeka | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | ||||
44 | Rablánska Flóra | 20.07. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | 3 | ||||
45 | Rogulski Bianka | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | 51 | ||||
46 | Salaiová Vanesa | 25.07. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
47 | Ščibranová Nela | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 44 | |||||
48 | Sedláková Sofia | 27.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | 10 | ||||
49 | Scheberová Lucia | 01.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
50 | Švorcová Stella Izabela | 11.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
51 | Valenčíková Diana | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | 50 | ||||
52 | Vallová Karin | 16.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
53 | Vatlavicová Monika | 17.07. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
54 | Weissová Ema | 10.08. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
55 | Zathurecká Zoja | 14.08. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
56 | Zitová Tamara | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferjaková Karin | 04.08. 2024 12:45 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | |||||
2 | Mokrá Vanesa | 30.07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 |