Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 23.08.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 24 | 12 | - | 23.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Andrejková Sophia | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 154 | |||||
2 | Bordás Patrícia | 06.08. 2024 | 2002 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
3 | Gonosová Ester | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 32 | |||||
4 | Husárová Martina | 10.08. 2024 | 1996 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 118 | |||||
5 | Husárová Silvia | 29.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 144 | 52 | ||||
6 | Margočová Lara | 03.08. 2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 52 | 23 | ||||
7 | Maščeníková Diana | 04.08. 2024 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 34 | |||||
8 | Mihálová Slávka | 15.07. 2024 | 2004 | Ž | TK Senica | 110 | |||||
9 | Mravcová Ema | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 79 | 5 | ||||
10 | Naňová Gabriela | 07.07. 2024 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 32 | |||||
11 | Pánisová Romana | 02.07. 2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 173 | |||||
12 | Perháčová Terézia | 02.08. 2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 49 | |||||
13 | Pirohová Dominika | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | 29 | ||||
14 | Salaiová Vanesa | 25.07. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 57 | |||||
15 | Sameliaková Klára | 25.07. 2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 144 | |||||
16 | Sevald Nikol | 10.07. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 120 | 16 | ||||
17 | Vallová Karin | 26.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 143 | 73 | ||||
18 | Vallová Marianna | 28.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 92 | 71 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Jávorková Karin | 11.08. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 67 | 56 | ||||
2 | Palanová Adela | 14.08. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 109 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mokrá Vanesa | 30.07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | ||||||
2 | Tobiášová Augusta | 24.07. 2024 13:24 | 1996 | Ž | TK Pro Set Bratislava | 117 | |||||
3 | Troshyna Mariia | 06.08. 2024 08:57 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica |