Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TKP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 15.09.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Gabriela Hasajová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 13.09.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 13.09.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Baková Eliška | 12.08. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Brejková Zoja | 16.07. 2024 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
3 | Čellárová Lea | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
4 | Ďuričová Karolína | 18.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
5 | Fabianová Júlia | 09.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Gombarček Rebeka | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Gondor Ema | 14.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | Grancová Lucia | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
9 | Havelková Laura | 14.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Hlubíková Alžbeta | 29.07. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
11 | Hodničová Nikola | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
12 | Hudecová Hana | 20.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
13 | Hudecová Vanesa | 14.08. 2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
14 | Humenchak Sofia | 17.07. 2024 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
15 | Kalášková Sofia | 23.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
16 | Kapustíková Zuzana | 15.07. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
17 | Krivosudská Karolína | 06.08. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
18 | Kufelová Barbora | 18.07. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
19 | Kusendová Nela | 17.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
20 | Manová Miriama | 31.07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
21 | Marynčáková Ela | 18.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
22 | Miklošová Ema | 06.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
23 | Planková Alexandra | 09.08. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
24 | Ševcechová Stela | 19.07. 2024 | 2016 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
25 | Šimlovičová Linnet | 16.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
26 | Slávková Gréta | 15.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
27 | Slobodníková Barbora | 30.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
28 | Ulehlová Terézia | 13.08. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany |