Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Köberlingová Veronika (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 20.07.2024 8:30 | TK Baník Prievidza |
deti - chlapci | 32 | - | - | 20.07.2024 8:30 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šramková Lorraine | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
2 | Kučerová Martina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Hriňová | |||||
3 | Kráľová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
4 | Javorová Kristína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TO Slávia ŽU Žilina | |||||
5 | Protschková Rebeka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Baník Prievidza | |||||
6 | Weissová Michaela | 31.10.2026 | 2016 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
7 | Fričová Viktória | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | |||||
8 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
9 | Košíková Natália | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
10 | Manová Miriama | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
11 | Messinger Nina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
12 | Lehotská Karolína | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Baník Prievidza | |||||
13 | Čellárová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
14 | Bellanová Tatiana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
15 | Hrubová Nela | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
16 | Šebová Lujza | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Ulehlová Terézia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
18 | Rybárová Sofia Lili | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
19 | Krišková Nicoleta | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
20 | Pisarčíková Lucia | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín |