Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bajzová Sofia | 12.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Bálintová Adela | 30.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | |||||
3 | Beličáková Alica | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
4 | Bérešová Barbora | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
5 | Blahutiaková Isabella | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Böhmová Olívia | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
7 | Böhmová Sofia | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
8 | Bolebruchová Emma | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
9 | Boyko Viktoriia | 25.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
10 | Černá Ema | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
11 | Černáková Hana | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
12 | Danišová Sára | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
13 | Debnárová Lucia | 04.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 92 | |||||
14 | Demeterová Paulína | 15.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
15 | Domaracká Viktória | 03.08. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
16 | Erbanová Nina | 23.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
17 | Fialová Tamara | 12.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
18 | Filová Michaela | 31.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | |||||
19 | Futášová Zara | 28.07. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
20 | Gabrielová Ema | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
21 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
22 | Gajdošíková Sabína | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
23 | Goffová Sarah | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
24 | Górna Adela | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | |||||
25 | Gregušová Marína | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
26 | Gróf Isabella | 28.07. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
27 | Halecká Ema | 08.08. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
28 | Hanková Viktória | 10.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
29 | Hodničová Nikola | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
30 | Holecová Chiara | 17.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
31 | Houdek Vera | 10.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | |||||
32 | Janáková Zoe | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
33 | Jánošíková Diana | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
34 | Janošková Alexandra | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 2 | |||||
35 | Jedináková Nina | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
36 | Juričkovičová Nina | 18.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | |||||
37 | Kaľavská Ema | 10.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
38 | Kellner Viktória | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
39 | Keršáková Jana | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
40 | Košťálová Viktória | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
41 | Križanská Michaela | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
42 | Kušnírová Lívia | 09.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | |||||
43 | Kutejová Natália | 18.07. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
44 | Lyžičiarová Radoslava | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
45 | Marhevková Michaela | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
46 | Minichová Natália Megan | 12.08. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
47 | Mojžišová Ela | 11.08. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | |||||
48 | Mutkovičová Amia | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
49 | Ňačiková Michaela | 08.08. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
50 | Nováková Olívia | 04.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
51 | Pajtášová Sára | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
52 | Pätoprstá Hana | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
53 | Pučanová Liliana | 19.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
54 | Ráczová Nela | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
55 | Raymonds Emily Oluchi | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
56 | Remeníková Zara | 04.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
57 | Rodinová Viktória | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
58 | Sabovčíková Lea | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 5 | |||||
59 | Ščibranová Adela | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
60 | Šimová Anabela | 09.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
61 | Škodáček Stella | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
62 | Škodáčková Kristína | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
63 | Škrabáková Victoria | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
64 | Slobodníková Terézia | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
65 | Šramková Mia | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
66 | Szimandel Laura | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 9 | |||||
67 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
68 | Tarasovičová Tamara | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
69 | Tokárová Simona | 01.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
70 | Tokošová Sára | 07.08. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||||
71 | Valentová Lea | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
72 | Valičeková Viktória | 13.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
73 | Varga Christina | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
74 | Vargová Vanesa | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
75 | Vatrtová Zoe | 31.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
76 | Vozárová Anna | 01.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
77 | Weissová Simona | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
78 | Žilinčíková Zoe | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
79 | Zimová Sofia | 23.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava |