Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090117 - Hi-Ten TAC D. Streda | |||
Názov turnaja: | HITEN CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Cesta Sv. Krištofa 7554/2, 929 01 Dunajská Streda | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 16.09.2024 | |
Kontakt: | Zalán Klempa | |||
Kontakt tel.: | byt - 0915096466, mobil - 0915096466, | |||
Kontakt e-mail: | klempa1990@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 13.09.2024 11:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 13.09.2024 11:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Androvicsová Petra Romana | 16.07. 2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
2 | Bajzová Sofia | 12.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
3 | Bálintová Adela | 30.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | |||||
4 | Bérešová Barbora | 16.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
5 | Böhmová Olívia | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
6 | Böhmová Sofia | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
7 | Bolebruchová Emma | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
8 | Boyko Viktoriia | 25.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
9 | Černá Ema | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
10 | Danišová Sára | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
11 | Demeterová Paulína | 07.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
12 | Erbanová Nina | 31.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
13 | Gabrielová Ema | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
14 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
15 | Gajdošíková Sabína | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
16 | Gróf Isabella | 28.07. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
17 | Grujbárová Stela | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
18 | Halecká Ema | 08.08. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
19 | Hanková Viktória | 24.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
20 | Ilavská Laura | 05.08. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 228 | |||||
21 | Jánošíková Diana | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
22 | Kabátová Tamara | 14.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
23 | Kaľavská Ema | 25.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
24 | Križanská Michaela | 16.07. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
25 | Kukučková Ema | 03.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
26 | Lyžičiarová Radoslava | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
27 | Marhevková Michaela | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
28 | Mišurová Tereza | 16.07. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
29 | Mutkovičová Amia | 15.07. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
30 | Ňačiková Michaela | 15.07. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
31 | Nováková Olívia | 04.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
32 | Novotná Nikol | 06.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
33 | Pajtášová Sára | 17.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
34 | Remeníková Zara | 04.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
35 | Rodinová Viktória | 04.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
36 | Ščibranová Adela | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
37 | Šimová Anabela | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
38 | Sklenárová Lenka | 01.08. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
39 | Škodáčková Kristína | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
40 | Škrabáková Victoria | 28.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
41 | Štefancová Zuzana | 10.08. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
42 | Sukupčáková Melánia | 21.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
43 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
44 | Varga Christina | 02.08. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
45 | Vargová Vanesa | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
46 | Vasiľová Dorothy | 21.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
47 | Vatrtová Zoe | 31.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
48 | Vozárová Anna | 01.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
49 | Weissová Simona | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
50 | Žilinčíková Zoe | 14.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |