Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905109378, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1Bratislava |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Androvicsová Petra Romana | 01.08. 2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | NVK | |||||
2 | Bajzová Sofia | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | ||||
3 | Bálintová Adela | 30.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | NVK | ||||
4 | Bérešová Barbora | 11.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
5 | Blahutiaková Isabella | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | NVK | |||||
6 | Bolebruchová Emma | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | NVK | ||||
7 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
8 | Danihelová Ela | 27.07. 2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | NVK | |||||
9 | Danišová Sára | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | NVK | ||||
10 | Domaracká Viktória | 10.08. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
11 | Gajdošíková Sabína | 09.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | NVK | |||||
12 | Gróf Isabella | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | NVK | ||||
13 | Grujbárová Stela | 15.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
14 | Halecká Ema | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | NVK | ||||
15 | Hanková Viktória | 28.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | NVK | ||||
16 | Haramiová Klára | 12.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 228 | |||||
17 | Horvátová Karolína | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | Tenisový klub Dúbravka BA | NVK | |||||
18 | Hudecová Michaela | 18.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | NVK | ||||
19 | Chamillová Karolína | 23.07. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | |||||
20 | Jánošíková Diana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
21 | Kalášková Marcela | 23.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | NVK | ||||
22 | Križanská Michaela | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | NVK | |||||
23 | Luciaková Nina | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | ||||
24 | Lyžičiarová Radoslava | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | NVK | ||||
25 | Moussa Elissa | 21.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | NVK | ||||
26 | Mutkovičová Amia | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | NVK | |||||
27 | Pajtášová Sára | 28.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | |||||
28 | Ráczová Nela | 22.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | NVK | ||||
29 | Radošovská Izabela | 08.08. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | NVK | |||||
30 | Škodáčková Kristína | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
31 | Škrabáková Victoria | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | |||||
32 | Tajtáková Izabela | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
33 | Tallo Karolína | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | NVK | ||||
34 | Tanková Tiffany | 08.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | NVK | ||||
35 | Tokošová Sára | 09.08. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | NVK | ||||
36 | Varga Christina | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | ||||
37 | Vatrtová Zoe | 29.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | |||||
38 | Vozárová Anna | 01.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
39 | Zemanová Tatiana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
40 | Zimová Sofia | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | NVK |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Budiačová Žofia | 14.08. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Faguľová Nela | 12.07. 2024 10:44 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
2 | Gabrielová Ema | 07.08. 2024 22:12 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
3 | Ščibranová Adela | 13.08. 2024 11:43 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 |