Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 049 21 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benejová Lea | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | |||||
2 | Bérešová Barbora | 31.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
3 | Boyko Viktoriia | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
4 | Farkašovská Karla | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TKM Betliar | 207 | |||||
5 | Futášová Zara | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
6 | Jedináková Nina | 08.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
7 | Kabátová Tamara | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
8 | Kukučková Ema | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
9 | Lopuchovská Michaela | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
10 | Lukáčiková Lea | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
11 | Machavová Mia | 10.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
12 | Malegová Lenka | 23.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
13 | Micháliková Natália | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
14 | Pajtášová Sára | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
15 | Palaštová Simona | 06.07. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
16 | Priesterová Júlia | 13.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Pučanová Liliana | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
18 | Ščibranová Adela | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
19 | Sklenárová Lenka | 12.07. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
20 | Tokárová Simona | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
21 | Tomaščinová Timea | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | |||||
22 | Tomaszová Dominika | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | |||||
23 | Varga Christina | 26.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
24 | Vargová Vanesa | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
25 | Vasiľová Dorothy | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
26 | Volfová Lara | 29.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
27 | Weissová Simona | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gregušová Marína | 16.07. 2024 19:35 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
2 | Grujbárová Stela | 14.07. 2024 22:01 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
3 | Lübecková Tereza | 14.07. 2024 08:30 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
4 | Pavlová Stasiya | 04.07. 2024 09:53 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
5 | Semanová Sára | 17.06. 2024 15:28 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | |||||
6 | Tomášová Lea Olívia | 09.07. 2024 09:13 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 |