Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100085 - Benet LTC Bytča | |||
Názov turnaja: | BENET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | tenisové dvorce: Hlavná 1467, Bytča, za autobus. nástupišťom | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mokryš Martin (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Beňadik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908770716, | |||
Kontakt e-mail: | peter.benadik@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
dorastenky | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bariak Jakub Emil | 05.08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | 74 | ||||
2 | Barka Dávid | 07.08. 2024 | 2009 | D-ch | Benet LTC Bytča | ||||||
3 | Bartovič Marko | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | ||||
4 | Havajič Jakov | 07.08. 2024 | 2009 | D-ch | Benet LTC Bytča | 297 | |||||
5 | Janek Silvester | 01.08. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 181 | |||||
6 | Jasenák Lukáš | 10.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
7 | Jureňa Martin | 11.07. 2024 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 181 | 42 | ||||
8 | Kolkus Matej | 06.08. 2024 | 2010 | S-ch | Benet LTC Bytča | 258 | |||||
9 | Kruksa Martin | 07.08. 2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 353 | |||||
10 | Kučera Richard | 08.08. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | 98 | ||||
11 | Kulich Lukáš | 25.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||||
12 | Luhový Ivan | 02.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
13 | Maruniak Matej | 28.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
14 | Nichta Alexander | 07.08. 2024 | 2007 | D-ch | Benet LTC Bytča | ||||||
15 | Pleško Richard | 01.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
16 | Sobihard Peter | 25.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | ||||
17 | Suchánek Adam | 29.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 86 | |||||
18 | Vancu Adrian | 13.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | ||||
19 | Zelenák Ivan | 01.08. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | ||||
20 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Šušlík Andrej | 11.08. 2024 | 2009 | D-ch | Benet LTC Bytča | 353 |