Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Virág Jozef (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
dorastenky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
2 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
3 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
4 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
5 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
6 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
7 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
8 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | |||
9 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
10 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
11 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
12 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | |||
13 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
14 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | |||
15 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
16 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | |||
17 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
18 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | |||
19 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
20 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
21 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | |||
22 | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | ||||
23 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | |||
24 | USP | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||
25 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | |||
26 | NVK | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | ||
27 | NVK | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 173 | ||
28 | NVK | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 110 | ||
29 | NVK | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | ||
30 | USP | Šípoš Timotej | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 271 | 202 | ||
31 | USP | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 140 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Gulej Kini | 05. 08. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 | 155 | ||||
2 | Zeman Michal | 26. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Trnavský Dominik | 17. 08. 2024 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||||
2 | Konderla Filip | 17. 08. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 65 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Fano Alex Adam | 11. 08. 2024 18:03 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
2 | Gramblička Adam | 28. 07. 2024 13:46 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | |||
3 | Oles Nikolas | 17. 08. 2024 11:49 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | 99 | |||
4 | Paľko Adam | 14. 08. 2024 11:07 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | |||
5 | Vrba Miloslav | 17. 08. 2024 13:16 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 |