Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | Transmisie Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nabrežná 5, 08001 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Maras Jozef (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Fričová Martina (C) | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 28.06.2024 09:00 | TAPO |
dorastenky | 32 | 16 | - | 28.06.2024 09:00 | TAPO |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Trojan Samuel | |||
29. 06. 2024 09:00 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Vanta Michal | ||||
29. 06. 2024 09:00 | |||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Panák Adam | ||||
29. 06. 2024 10:00 | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Princ Matúš | ||||
7:5 7:6(3) | 29. 06. 2024 08:00 | ||||
8. | Ovsijčuk Erik | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
29. 06. 2024 09:00 | |||||
10. | Kolodžej Filip | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
29. 06. 2024 09:00 | |||||
12. | Turóci Timotej | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
29. 06. 2024 09:00 | |||||
14. | Novotňák Ján | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
29. 06. 2024 09:00 | |||||
16. | (2) | Nemjo Filip | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nemjo F. Vanta M. | |||
6:1 6:1 | 29. 06. 2024 00:00 | ||||
2. | (2) | Kolodžej F. Turóci T. | F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | ||||
2 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
3 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
4 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
5 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 89 | ||||
6 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | ||||
7 | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 191 | ||||
8 | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
9 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dzedzina Patrik | 26. 06. 2024 13:33 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 229 | ||||
2 | Grech Dominik | 28. 06. 2024 08:45 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 271 | ||||
3 | Matkulčík Pavol | 28. 06. 2024 08:45 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 271 | ||||
4 | Mikuš Erik | 26. 06. 2024 13:33 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 229 | ||||
5 | Turek Sebastian | 26. 06. 2024 19:36 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 |