Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Andel Adam | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | 14 | ||||
2 | Arva Sebastian | 20.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
3 | Babušík Adam | 03.08. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | |||||
4 | Bairo Dylan | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
5 | Baranovič Tobias | 07.08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 150 | 55 | ||||
6 | Benian Oskar | 05.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
7 | Bíly Pavol | 22.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
8 | Bobošík Martin | 03.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | 7 | ||||
9 | Bognár Simon | 30.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
10 | Czinege Norbert | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | 148 | ||||
11 | Czinege Richard | 30.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
12 | Danko Peter | 09.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
13 | Dióssy Šimon | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
14 | Faga Sebastián | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||||
15 | Fleischmann Jakub | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | ||||
16 | Gakh Matvei | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
17 | Gibala Dominik | 06.07. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||||
18 | Glos Tomáš | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
19 | Gramblička Adam | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | ||||
20 | Guzmický Dominik | 16.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
21 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
22 | Horský Gabriel | 23.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
23 | Hromník Filip | 04.08. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
24 | Hron Alex Maximilián | 15.07. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
25 | Hvorecký Maxim | 27.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | 51 | ||||
26 | Ivashko Maksym | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
27 | Jáger Matúš | 21.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
28 | Jankech Michael | 02.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
29 | Jasenák Lukáš | 10.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
30 | Jendrejský Nicolas | 11.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | ||||
31 | Karas Jozef | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | ||||
32 | Kolodžej Filip | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | 10 | ||||
33 | Krahulec Martin | 03.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
34 | Krajčír Samuel Alexander | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | ||||
35 | Krajčovič Tomáš | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | 16 | ||||
36 | Kriško Radovan | 11.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
37 | Letavay Matej | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | |||||
38 | Luhový Ivan | 02.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
39 | Lupták Richard | 31.07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||||
40 | Markovič Matej | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||||
41 | Maruniak Matej | 01.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
42 | Matušík Lukáš | 03.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | ||||
43 | Medveď Maroš | 06.08. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
44 | Melaga Samuel | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
45 | Mikuš Michal | 29.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
46 | Nemjo Filip | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
47 | Paľko Adam | 23.07. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | ||||
48 | Paulík Martin | 06.08. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
49 | Paulovič Nikolas | 02.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
50 | Pleško Richard | 01.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
51 | Sobihard Peter | 10.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | ||||
52 | Srpoň Martin | 05.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
53 | Sýkora Samuel | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | 4 | ||||
54 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
55 | Turóci Timotej | 19.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||||
56 | Urbánoš Filip | 01.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | 8 | ||||
57 | Vaco Marek | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
58 | Varinský Tibor | 09.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | 20 | ||||
59 | Volník Nicholas | 08.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
60 | Vozár Samuel | 28.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
61 | Vrba Miloslav | 29.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
62 | Zdenek Cristian | 22.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Nová Dubnica | ||||||
63 | Zelenák Ivan | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | ||||
64 | Zeman Michal | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Paulovčák Sebastián | 03.08. 2024 15:59 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
2 | Petráško Matúš | 10.08. 2024 08:18 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 |