Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Považská 3, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | USP | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | |||
2 | USP | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||
3 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | NVK | |||
4 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | |||
5 | Hogen Rastislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 58 | ||||
6 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
7 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | ||||
8 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | ||||
9 | Sidor Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | ||||
10 | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | ||||
11 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | |||
12 | Valko Michal | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 181 | NVK | |||
13 | Farkašovský Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | NVK | |||
14 | Sojka Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | NVK | |||
15 | Várnai Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
16 | Matrtaj Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | ||||
17 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | NVK | |||
18 | USP | Brezovický Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | NVK | ||
19 | Naňák David | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Senica | 181 | ||||
20 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
21 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
22 | USP | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | |||
23 | Veliký Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | NVK | ||||
24 | Nemsila Oliver | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | ŠA Trenčianske Teplice | NVK | ||||
25 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
26 | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
27 | Mihálik Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | NVK | ||||
28 | Oboňa Milan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | |||||
29 | NVK | Mihalčatin Marián | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Žilina | NVK | |||
30 | NVK | Hlucháň Teodor | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK AS Trenčín | NVK | |||
31 | NVK | Madový Matej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | NVK | |||
32 | NVK | Martiška Gabriel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kiss Bruno | 31. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
2 | Hančin Richard | 29. 07. 2024 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | NVK | ||||
3 | Markovič Markus | 30. 07. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | NVK | |||||
4 | Riška Alan | 28. 07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Janec Marek | 23. 07. 2024 16:38 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | NVK | |||
2 | Macko Maximilián Alexander | 25. 07. 2024 09:29 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
3 | Mamedgulyyev Azim | 10. 07. 2024 12:03 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | NVK | |||
4 | Podhradský Bruno | 27. 07. 2024 19:28 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 112 | NVK | |||
5 | Svitek Samuel | 13. 07. 2024 23:36 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
6 | Vážny Filip | 27. 07. 2024 21:50 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza | NVK | ||||
7 | Vrábel Samuel | 24. 07. 2024 14:13 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK |