Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090036 - MŠO Štúrovo | |||
Názov turnaja: | MŠO CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 5, Štúrovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Babindai Patrik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Babindai | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908797653, | |||
Kontakt e-mail: | p.babindai@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:05 | v mieste konania |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
2 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
3 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | 99 | ||||
4 | Izsák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | 191 | ||||
5 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | ||||
6 | Maradi Márk | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
7 | Fiam Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
8 | Závodný Lukáš | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
9 | Tallósi Timothy | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
10 | Kartík Simon | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
11 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
12 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vrško Lukáš | 17. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 172 | |||||
2 | Vrško Patrik | 18. 07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Címer Dániel Vince | 04. 07. 2024 08:49 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | 200 | ||||
2 | Eisenreich Maximilian | 20. 06. 2024 21:38 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra |