Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 23.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
dorastenky | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamović Andrej | 07.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 171 | |||||
2 | Andel Adam | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | |||||
3 | Arva Sebastian | 22.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
4 | Bartovič Marko | 25.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
5 | Bekéni Marko | 24.06. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
6 | Benian Oskar | 19.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
7 | Bíly Pavol | 27.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
8 | Bobošík Martin | 24.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
9 | Bognár Simon | 20.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
10 | Budoš Lukáš | 27.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
11 | Bušniak Michal | 03.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
12 | Czinege Norbert | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
13 | Czinege Richard | 19.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
14 | Danko Peter | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
15 | Dióssy Šimon | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
16 | Fano Alex Adam | 21.06. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
17 | Fleischmann Jakub | 22.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
18 | Gakh Matvei | 24.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
19 | Gibala Dominik | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
20 | Gramblička Adam | 21.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
21 | Gróf Leonard | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
22 | Guzmický Dominik | 02.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
23 | Hron Alex Maximilián | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
24 | Jakubovič Xavier | 23.06. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | |||||
25 | Jankech Michael | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
26 | Jaškovič Filip | 19.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | |||||
27 | Jendrejský Nicolas | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
28 | Krajčír Samuel Alexander | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
29 | Krajčovič Tomáš | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
30 | Mačej Dominik | 04.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | |||||
31 | Maruniak Matej | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
32 | Matunák Martin | 29.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
33 | Matušík Lukáš | 22.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
34 | Medveď Jakub | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
35 | Medveď Maroš | 24.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
36 | Melaga Samuel | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
37 | Mikuš Michal | 29.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
38 | Nemjo Filip | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
39 | Paulík Martin | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
40 | Paulovič Nikolas | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
41 | Petráško Matúš | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | |||||
42 | Šimunič Martin | 28.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
43 | Siqueira Lukas | 07.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | |||||
44 | Sloboda Leon | 03.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | |||||
45 | Sobihard Peter | 25.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
46 | Solčan Adam | 23.06. 2024 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | |||||
47 | Srpoň Martin | 05.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
48 | Šuchter Martin | 22.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
49 | Sýkora Samuel | 04.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
50 | Turóci Timotej | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
51 | Valko Samuel | 03.07. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
52 | Volník Nicholas | 23.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
53 | Vrba Miloslav | 19.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
54 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |