Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
2 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
3 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
4 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | ||||
5 | USP | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||
6 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | ||||
7 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
8 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
9 | USP | Packa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||
10 | Chmelár Timotej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 171 | ||||
11 | Stacho Martin | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 180 | ||||
12 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | ||||
13 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | ||||
14 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
15 | USP | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 244 | |||
16 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Kubiš Zoran | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
19 | Katona Maté | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
20 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | |||||
21 | NVK | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | ||||
22 | USP | Bán Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||
23 | Tölgyesi Daniel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
24 | USP | Tölgyesi David | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vaškanin Filip | 02. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
2 | Mravík Matúš | 08. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 171 | |||||
3 | Šišovský Alexander | 30. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Norbert | 02. 07. 2024 21:09 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
2 | Czinege Richard | 30. 06. 2024 14:22 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
3 | Gulej Kini | 25. 06. 2024 12:58 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 | ||||
4 | Chu Noel | 08. 07. 2024 15:03 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
5 | Kecskés Oliver | 22. 06. 2024 12:16 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
6 | Kiss Tibor | 08. 07. 2024 15:03 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
7 | Székházi Marek | 06. 07. 2024 21:42 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
8 | Talian Patrik | 11. 06. 2024 10:29 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 |