Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Názov turnaja: | ŠPORT & MUSIC FEST | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 24 | 12 | - | 19.07.2024 12:00 | v mieste konania |
ženy | 16 | 8 | - | 19.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | ||||
2 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | ||||
3 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | ||||
4 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 141 | ||||
5 | Macko Jozef | 31.10.2025 | 1979 | SM 45 | Fresh club Zvolen | 159 | ||||
6 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 165 | ||||
7 | Lomjanský Samuel | 31.10.2025 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
8 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 308 | ||||
9 | Galád Tomáš | 31.10.2025 | 1988 | SM 35 | TK Sliač | 347 | ||||
10 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 382 | ||||
11 | Kováč Tobias | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 408 | ||||
12 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 511 | ||||
13 | Kičinko Dávid | 31.10.2024 | 1998 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 511 | ||||
14 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benčaj Vladimír | 16. 07. 2024 | 1980 | SM 40 | TC BASELINE Banská Bystrica | 379 | |||||
2 | Smutný Ondrej | 16. 07. 2024 | 1987 | SM 35 | TK Zvolenská Slatina | 234 | |||||
3 | Hubinský Július | 16. 07. 2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 382 | |||||
4 | Ostrihoň Peter | 16. 07. 2024 | 1986 | SM 35 | TK Zvolenská Slatina | 408 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Cimra Martin | 15. 07. 2024 18:29 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
2 | Kravec Vladimír | 15. 07. 2024 23:05 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | ||||
3 | Kubiš Tomáš | 16. 07. 2024 12:13 | 1981 | SM 40 | Top tennis academy Zvolen | 119 |