Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (A) | |||
Termín od: | 16.12.2023 | Termín do: | 19.12.2023 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 12. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 15.12.2023 9:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Vavrinec Sedlák st.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Stolárik Samuel | ||||
6:2 6:3 | 17. 12. 2023 09:00 | ||||
2. | Kral Elias | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Stolárik S. Macák M. | |||
6:0 6:0 | 16. 12. 2023 13:30 | ||||
2. | Hudy D. Regec M. | SF F | |||
3. | Hrebík D. Hadidom M. | ||||
6:1 6:1 | 16. 12. 2023 13:30 | ||||
4. | (2) | Paulovčák S. Kral E. | SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | ||||
2 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 32 | ||||
3 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 55 | ||||
4 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | ||||
5 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 93 | ||||
6 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | ||||
7 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 162 | ||||
8 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 216 | ||||
9 | Hrebík Dušan | 31.10.2025 | 1982 | SM 40 | TK 1901 Spišská Nová Ves | 221 | ||||
10 | Hadidom Maroš | 31.10.2025 | 1978 | SM 45 | TK 1901 Spišská Nová Ves | 367 | ||||
11 | Štieber Peter | 31.10.2024 | 1969 | SM 55 | TK 1901 Spišská Nová Ves | 511 | ||||
12 | Hudy Dávid | 31.10.2025 | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 511 | ||||
13 | Regec Marko | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
14 | Pacák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
15 | Hudy Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baláž Matej | 08. 12. 2023 13:29 | 1988 | SM 35 | TC Slávia UPJŠ Košice | 106 | ||||
2 | Hlivjak Oliver | 13. 12. 2023 21:08 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 264 | ||||
3 | Keľo Pavel | 13. 12. 2023 06:19 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | ||||
4 | Trojan Samuel | 13. 12. 2023 06:27 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 |