Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brejka Alex | 25.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
2 | Brejka Hugo | 27.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
3 | Čuchran Tobias | 25.07. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
4 | Dorko Samuel | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
5 | Dzurko Pavol | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
6 | Gaál János | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
7 | Harčár Lukáš | 08.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | ||||||
8 | Hasara Matej | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
9 | Herdický Martin | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
10 | Kaľavský Dominik | 28.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||||
11 | Karaba Samuel | 22.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
12 | Korytko Martin | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
13 | Lipinský Nino | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
14 | Malec Šimon | 14.07. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
15 | Martančík Richard | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
16 | Mihal Benjamin Ross | 11.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 103 | |||||
17 | Mihók Kristián | 26.07. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
18 | Michalčin Filip | 30.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | |||||
19 | Mišenko Alexander | 15.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | |||||
20 | Norko Tibor | 03.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
21 | Oboňa Milan | 03.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
22 | Oravec Filip | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
23 | Pastor Šimon | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||||
24 | Šabľa Martin Samuel | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
25 | Slavkovský Július | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
26 | Štalmach Dionýz | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | |||||
27 | Várnai Michal | 09.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
28 | Vrško Patrik | 28.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 |