Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | SPU CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 20.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andel Adam | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Bobošík Martin | 24.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
3 | Bognár Simon | 20.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
4 | Dzhurdzha Artem | 15.07. 2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | |||||
5 | Gakh Matvei | 20.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
6 | Gottwald Lukáš | 05.07. 2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | |||||
7 | Gula Pavel | 15.07. 2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
8 | Guzoň Samuel | 23.07. 2024 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 216 | |||||
9 | Hromník Filip | 21.07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | |||||
10 | Hudec Michal | 14.07. 2024 | 1987 | SM 35 | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
11 | Keľo Pavel | 17.06. 2024 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
12 | Kovář Samuel | 20.07. 2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 511 | |||||
13 | Kravec Vladimír | 10.07. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
14 | Kvapilík David | 30.06. 2024 | 2001 | M | TC TALENT Bratislava | 511 | |||||
15 | Kyjaci Samuel | 28.07. 2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
16 | Lomjanský Samuel | 24.06. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
17 | Macháč Max Mikuláš | 30.06. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | |||||
18 | Martsinkevich Artur | 20.07. 2024 | 2001 | M | TK Ružomberok | ||||||
19 | Medveď Jakub | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | |||||
20 | Melaga Samuel | 24.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | |||||
21 | Melicher Ján | 18.06. 2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
22 | Michalica Aleš | 24.06. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | |||||
23 | Mokrý Alex | 24.07. 2024 | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
24 | Németh Igor | 03.07. 2024 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 159 | |||||
25 | Paulovič Nikolas | 02.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
26 | Planický Robert | 24.06. 2024 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
27 | Přibáň Martin | 27.06. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
28 | Rogulski Yannik | 19.06. 2024 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | |||||
29 | Rosa Alex | 20.07. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 511 | |||||
30 | Škrla Michal | 20.07. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 49 | |||||
31 | Stolárik Samuel | 15.07. 2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | |||||
32 | Sze Leroy | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
33 | Talian Patrik | 02.07. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | |||||
34 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 | |||||
35 | Volník Nicholas | 23.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | |||||
36 | Vrba Miloslav | 28.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 511 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Maksimyuk Maxim | 11.07. 2024 14:09 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 |